SSS: İHTİYACIM OLAN KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN HANGİSİ?Tarazlanma ve yağ kontrolünden; daha dolgun, yoğun saçlara dek pek çok yarar sunan çeşitli kepek şampuanları mevcuttur. İhtiyacınız olanı nasıl bulacaksınız:

Belirli sorunlar ve saç tipleri için tasarlanan, farklı şampuan ve saç bakım kremlerinden oluşan tam bir seri geliştirdik - hepsi ZPT içerdiğinden düzenli kullanımla, saç derinizin iyi durumda olmasını sağlamanın yanında, %100’e kadar kepeksiz olmanızı da sağlar.

Kepek şampuanı arama aracımız ile mükemmel uyumu yakalayın

Tarazlanan veya kuru saçlar – tarazlanmayı önleyen ekstra nemlendiriciler sayesinde, Head & Shoulders İpeksi & Yumuşaklık size yumuşak ve ipeksi saçlar sunmak üzere geliştirilmiştir.

İncelen saçlar – saçlarınızın dolgun ve sağlıklı kalması için, Head Shoulders Dolgun & Güçlü&'yü deneyin – saç derinizi iyi durumda tutmak ve her bir saç telini beslemek üzere geliştirilmiştir.

Yıpranmış saçlar – saçlarınıza, Head Shoulders & Kadınlara özel Saç Dökülmelerine Karşı Seri'de bulunan üç tür nemlendirici ile tekrar hayat verin

Kuru saç derisiHead & Shoulders Ekstra Nemlendirici Bakım'ndaki badem yağı ile saç derinizi nemlendirin

Kaşıntılı saç derisi – saç derinizi, Head Shoulders & Rahatlatıcı Bakım'da bulunan serinletici okaliptüs özü ile rahatlatın

Hassas saç derisi – hassas bir saç deriniz varsa, Head & Shoulders Hassas Bakım'daki rahatlatıcı aloe vera özü sayesinde cildinize nazik, kepeğe karşı güçlü olun.