İçeriğe geçAramaya geç

Cilt bakımı ödüllü Head&Shoulders Supreme Arındıcı ve Besleyici Serisi

Head&Shoulders yeni Supreme Serisi ile kadınların saç bakım rutininde yeni bir dönem başlatıyor. Argan yağı ve Micellar suyu ile zenginleştirilen Arındıcı ve Besleyici seride şampuan ve saç kreminin yanı sıra Micellar Temizleyici de yer alıyor. Cilt bakımı ödüllü Head&Shoulders Supreme Arındıcı ve Besleyici serisi, güzel saçların sırrını üç adımda kadınlarla paylaşıyor.

Cilt sıcaklığı ödüllü Head&Shoulders Supreme Arındıcı ve Besleyici Serisi

Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders, güzel ve yumuşak saçların sırrının temiz bir saç derisi olduğundan yola çıkarak geliştirdiği yeni Supreme Arındıcı ve Besleyici serisi ile saç bakımındaki tüm ezberleri bozuyor. Şampuan ve saç kreminin yanı sıra seriye Micellar Temizleyici’yi de ekleyen Head&Shoulders nazikçe temizlenmiş ve beslenmiş sağlıklı saç ve saç derisi ile özgüven tazeliyor.

Saç bakımında yeni bir deneyim “Micellar Temizleyici”

Saç ve saç derisi bakımı konusunda 70 yılı aşkın uzmanlığa sahip olan Head&Shoulders’ın gerçekleştirdiği araştırmaya göre; kadınların üçte biri istedikleri temizliğe ulaşmak için saçlarını her seferinde iki kez şampuanlıyor. Bu veriden yola çıkan Head&Shoulders gün boyu saç ve saç derisinde biriken kirleri etkili biçimde temizlemek, saçları şampuana hazırlamak ve derinlemesine arındırmak için Micellar Temizleyiciyi geliştirdi. Temiz bir saç derisinin güzel saçların sırrı olduğunu savunan Head&Shoulders, yenilikçi anlayışla geliştirdiği, silikon içermeyen ve kokusuz olan Micellar Temizleyici ile sağlıklı saç ve saç derisi sunuyor.

Argan yağı mucizesi ile bakım

Üç adımda derinlemesine temizliği geliştiren Head&Shoulders, ilk adımda Micellar Temizleyici arındırıcı etkisi sağlarken ikinci adımda Argan yağı içeren şampuan saç derisine daha iyi nüfus ederek saç temizliğini tamamlıyor. Kepekten arınmış** saçlar argan yağının gücüyle kökten uca beslenirken derinlemesine nemleniyor. Son adımda ise Argan yağı içeren saç ve saç derisi bakım kremi, yıpranmış saç tellerine bakım yaparak nemlendirici etkisiyle saçların kolayca taranmasına ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı oluyor.

Cosmopolitan “Cilt Bakım” ödüllü saç bakım serisi

Saç derisinin de cildin bir parçası olduğunu göz önünde bulundurarak tıpkı cilt gibi saç derisinin de ihtiyaç duyduğu bakımı yapmak gerekiyor. Güzel görünen saçların sırrının temiz bir saç derisi olmasından yola çıkan Head&Shoulders’ın yeni Supreme serisi ile saç derisi bakımını üç adımda tamamlıyor. Head&Shoulders Supreme Arındıcı ve Besleyici serisi, saç derisi bakımı ile dünyanın en çok takip edilen dergileri arasında bulunan Cosmopolitan’ın güzellik editörleri tarafından “2019 Cilt Bakım Ödülü”ne layık görüldü.


*Temmuz 2018- Haziran 2019 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları
**%100’e kadar düzenli kullanımla,gözle görülür kepeklerde