İçeriğe geçAramaya geç

ERİŞİLEBİLİRLİK BEYANI 

 

ERİŞİLEBİLİRLİK  
Tarih: 1 Ocak 2020  

H&S, müşterilerimizin çevrimiçi deneyimlerinin tüm yönleri için en yüksek memnuniyet düzeylerine ulaşma konusunda sürekli bir kararlılığa sahiptir. Bu çabaların bir parçası olarak, H&S, H&S web sitesinde ("Web Sitesi") engelli müşterilere, engeli olmayan müşterilere sağlananla tam ve eşit kalitede bir çevrimiçi deneyim sunmaya kendini adamıştır. 

Web Sitesine ilişkin erişilebilirlik hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olmak için H&S, Web Sitesinin genel olarak tanınan ve kabul edilen yönergelere ve/veya web sitesi erişilebilirliği standartlarına ("Standartlar") büyük ölçüde uygun olarak tasarlanmasını, geliştirilmesini ve işletilmesini taahhüt etmiştir. Bu Standartlar zaman içinde değişebilir ve/veya gelişebilir, ancak şu anda World Wide Web Konsorsiyumu'nun A ve AA Düzeylerinde Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri 2.1'dir ("WCAG 2.1").  

Deneyimli erişilebilirlik danışmanlarıyla çalışan H&S, WCAG 2.0 ile önemli ölçüde uyum sağlamak için gerekli adımları atmaya devam ediyor. Danışmanlarımızdan aldığımız eğitimler ile gerekli kişilere sürekli olarak erişilebilir web sitesi tasarımı ve bakımı konusunda eğitimler veriyoruz. Ayrıca, Web Sitemiz, yardımcı teknolojilerin (ekran okuyucular ve ekran büyüteçler gibi) kullanımı ve bu tür yardımcı araçları kullanan engelli kullanıcıların katılımı dahil olmak üzere hem mühendislik hem de kullanıcı deneyimi temelinde tekrar eden bir şekilde değerlendirilmeye devam edecektir.  

Erişilebilirlik Sorularınız/Geri Bildiriminiz için H&S ile İletişime Geçin