İçeriğe geçAramaya geç
ERKEKLERE ÖZEL 2'Sİ 1 ARADA DÖKÜLME KARŞITI KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN
ERKEKLERE ÖZEL 2'Sİ 1 ARADA DÖKÜLME KARŞITI KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN
derecelendirme: 0.00/5
Erkeklere Özel 2'si̇ 1 Arada Dökülme Karşiti Kepeğe Karşi Etki̇li̇ Şampuan

ERKEKLERE ÖZEL 2'Sİ 1 ARADA DÖKÜLME KARŞITI KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN

derecelendirme: 0.00/50% Öner
  • Head & Shoulders Erkeklere Özel 2'si 1 Arada Dökülme Karşıtı Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, kepeğin ana sebebini hedefler, kepek, kaşıntı ve kuruluğa karşı 72 saate kadar koruma sağlar. Gelişmiş formülü dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengelidir, hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlarla güçlendirilmiştir (gözle görülür kepeklerde, düzenli kullanımda).

  • Erkeklere Özel 2'si 1 Arada Dökülme Karşıtı Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, kepek ve kırılmaya bağlı saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

  • %100’e kadar kepeksiz saç ve saç derisi.

  • Dünyanın 1 numaralı şampuan markasıdır (P&G’nin şampuan kategorisindeki yıllık dış satışlarına bağlı hesaplama).

  • %40’ı geri dönüştürülmüş plastikle yapılmış şişe (kapak kısmı hariç, bu şişeyi yapmak için kullanılan plastiğin %40’i geri dönüştürülmüştür).

Head & Shoulders Erkeklere Özel 2'si 1 Arada Dökülme Karşıtı Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, kepeğin ana sebebini hedefler, kepek, kaşıntı ve kuruluğa karşı 72 saate kadar koruma sağlar. (düzenli kullanımla gözle görülür kepekler; kepeğe bağlı kaşıntı). Gelişmiş formülü dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengelidir, hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlarla güçlendirilmiştir ve klinik olarak kanıtlanmış % 100’e kadar kepeksiz saç ve saç derisi sağlar. (düzenli kullanımla). Erkeklere Özel 2'si 1 Arada Dökülme Karşıtı Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, kepek ve kırılmaya bağlı saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Head & Shoulders Dünyanın 1 numaralı şampuan markasıdır (P&G’nin şampuan kategorisindeki yıllık dış satışlarına bağlı hesaplama) ve gezegenimizi önemser: Geri dönüşümlü şişe (kapak hariç ve geri dönüşüm tesisine bağlı olarak).

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Parfum, Piroctone Olamine, Dimethiconol, Citric Acid, Dimethicone, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Menthol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Caffeine, Trideceth-10, Limonene, Linalool, CI 19140, Triethylene Glycol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, CI 42090

Ürün incelemeleri