İçeriğe geçAramaya geç
İPEKSİ YUMUŞAKLIK 2'Sİ 1 ARADA KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN
İPEKSİ YUMUŞAKLIK 2'Sİ 1 ARADA KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN
derecelendirme: 0.00/5
İpeksi̇ Yumuşaklik 2'si̇ 1 Arada Kepeğe Karşi Etki̇li̇ Şampuan

İPEKSİ YUMUŞAKLIK 2'Sİ 1 ARADA KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN

derecelendirme: 0.00/50% Öner
  • Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık 2'si 1 Arada Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, kepeğin ana sebebini hedefler, kepek, kaşıntı ve kuruluğa karşı 72 saate kadar koruma sağlar. Gelişmiş formülü dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengelidir, hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlarla güçlendirilmiştir (gözle görülür kepeklerde, düzenli kullanımda).

  • İpeksi Yumuşaklık 2'si 1 Arada Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, kabarmayı kontrol ederek harika parlayan saçlar sunar.

  • %100’e kadar kepeksiz saç ve saç derisi.

  • Dünyanın 1 numaralı şampuan markasıdır (P&G’nin şampuan kategorisindeki yıllık dış satışlarına bağlı hesaplama).

  • %40’ı geri dönüştürülmüş plastikle yapılmış şişe (kapak kısmı hariç, bu şişeyi yapmak için kullanılan plastiğin %40’i geri dönüştürülmüştür).

Head & Shoulders İpeksi Yumuşaklık 2'si 1 Arada Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, kepeğin ana sebebini hedefler, kepek, kaşıntı ve kuruluğa karşı 72 saate kadar koruma sağlar. (düzenli kullanımla gözle görülür kepekler; kepeğe bağlı kaşıntı). Gelişmiş formülü dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengelidir, hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlarla güçlendirilmiştir ve klinik olarak kanıtlanmış % 100’e kadar kepeksiz saç ve saç derisi sağlar. (düzenli kullanımla) İpeksi Yumuşaklık Kepeğe Karşı Etkili 2si1 Arada kabarmayı kontrol ederek harika parlayan saçlar sunar. Head & Shoulders Dünyanın 1 numaralı şampuan markasıdır (P&G’nin şampuan kategorisindeki yıllık dış satışlarına bağlı hesaplama) ve gezegenimizi önemser: Geri dönüşümlü şişe (kapak hariç ve geri dönüşüm tesisine bağlı olarak).

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Dimethiconol, Parfum, Piroctone Olamine, Dimethicone, Citric Acid, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Trideceth-10, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Triethylene Glycol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol

Ürün incelemeleri