İçeriğe geçAramaya geç
MEN DERİNLEMESİNE ARINDIRICI KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN
MEN DERİNLEMESİNE ARINDIRICI KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN
derecelendirme: 0.00/5
Erkek Şampuan Ultra Derin Temizleyici 360 ml

MEN DERİNLEMESİNE ARINDIRICI KEPEĞE KARŞI ETKİLİ ŞAMPUAN

derecelendirme: 0.00/50% Öner
  • Head & Shoulders MEN Derinlemesine Arındırıcı Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, kepeğin ana sebebini hedefler, kepek, kaşıntı ve kuruluğa karşı 72 saate kadar koruma sağlar. Gelişmiş formülü dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengelidir, hassas saç ve saç derisi bakımı için antioksidanlarla güçlendirilmiştir (gözle görülür kepeklerde, düzenli kullanımda).

  • Derinlemesine Arındırıcı Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, ultra temizlik hissi ve saç derisinde derinlemesine temizlik için Kömür ile zenginleştirilmiştir.

  • %100’e kadar kepeksiz saç ve saç derisi.

  • Dünyanın 1 numaralı şampuan markasıdır (P&G’nin şampuan kategorisindeki yıllık dış satışlarına bağlı hesaplama).

  • Derinlemesine temizlik hissine sahip harika görünümlü saçlara kavuşmak için, nazikçe masaj yaparak saç derinden saç uçlarına kadar uygula. Kullanmadan önce çalkala, durula ve gerekirse tekrarla.

  • %40’ı geri dönüştürülmüş plastikle yapılmış şişe (kapak kısmı hariç, bu şişeyi yapmak için kullanılan plastiğin %40’i geri dönüştürülmüştür).

Head & Shoulders MEN Derinlemesine Arındırıcı Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, saç derini kepeğe bağlı kaşıntı, yağlanma ve kuruluğa karşı korumak için 72 saat etkili kepek koruması sağlayarak kepeksiz ve harika görünümlü saçlara sahip olmana yardımcı olur (düzenli şampuan kullanımı ile, gözle görülür kepekler).

MEN Derinlemesine Arındırıcı Kepeğe Karşı Etkili Şampuanı seç: Ultra temizlik hissi ve saç derisinde derinlemesine temizlik için Kömür Özü İle zenginleştirilmiştir

Erkekler için tasarlanmış bu şampuanın formülü, hassas saç ve saç derisi bakımı için dermatolojik olarak test edilmiştir, pH dengesine sahiptir, antioksidanlarla güçlendirilmiştir ve günlük kullanıma uygundur.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Parfum, Piroctone Olamine, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Menthol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Limonene, Glycerin, Linalool, Polyquaternium-76, CI 19140, CI 17200, CI 42090, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Charcoal Extract

Ürün incelemeleri