Head&Shoulders ve Bobby Dixon’dan “Berber Kafası”Türk basketboluna “Kazanmak Kafada Başlar” mottosuyla destek veren Head&Shoulders’ın, “Özgüven Sponsoru” olduğu Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’nın yıldız oyuncuları ile gerçekleştirdiği “Berber Kafası” video serisinde eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Geçmişte berberlik yapmış ve hala Chicago'da berber dükkânı bulunan Bobby Dixon bu konuda yeteneğini ortaya koyarak Melih Mahmutoğlu, Marko Guduric, Erick Green ve Kostas Sloukas için cesur saç modelleri tasarladı.

Bobby Dixon700

Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders, “Özgüven Sponsoru” olduğu Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’nın 'Cesur Yürek' lakaplı oyun kurucusu Bobby Dixon ve takım arkadaşları ile bir dizi video çekerek izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

“Berber Kafası”nda daha önce Amerika’nın Chicago eyaletinde berber dükkânı sahibi olan Bobby Dixon, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’ndaki arkadaşları Melih Mahmutoğlu, Marko Guduric, Erick Green ve Kostas Sloukas’ın saçlarını yıkayıp ardından keserek bu konuda da basketbolda olduğu gibi ustalığını kanıtladı.

Kostas Sloukas700

Bugüne dek bilinmeyen berberlik yeteneğini özgüvenle sergileyen Dixon, esprileri ve sempatik tavırları ile keyifli anlar yaşattı. ‘Kazanmak Kafada Başlar’ diyerek özgüvenin ve kazanmaya konsantre olarak sahaya çıkmanın basketbolda önemini vurgulayan yıldız oyuncular, saçları iyi göründüğünde kendilerini çok daha iyi hissettiklerini paylaştılar. Basketbol ve özgüven üzerine gerçekleşen bu keyifli sohbeti zor bir tekerleme yarışması ile sonlandıran yıldız oyuncular bu konuda da başarılarını ispat ettiler.

*Temmuz 2017- Haziran 2018 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları