İçeriğe geçAramaya geç

Felsefemiz

Misyonumuz dünyayı kepekten kurtarmaktır - çünkü hiçbir şeyin seni kendinize güvenmekten ve hayatın tadını çıkarmaktan alıkoymaması gerektiğine inanıyoruz. 

Bu yüzden kendimizi seni kepekten kurtarmaya ve sana harika görünen saçlar sağlamaya adadık. Bu yüzden artık bu konuda endişelenmene gerek yok. 

Çözüm yolu

1960'lardan beri kepek konusunda uzmanız. Başladığımızda, mevcut olan tek kepek ilaçları, kullanımı zor, berbat kokulu ve saçınızı sertleştiren ilaçlardı.

Bu ilaçlar yeterince iyi değildi. Bu yüzden sadece kepek gidermede etkili olmakla kalmayıp aynı zamanda temel nedenini de ortadan kaldıran bir ürün yapan ilk firma olduk. Ardından, kullanımı keyifli hale getirmek için nemlendirici ve taze koku gibi ekstra özellikler ekledik.

bir kadın ve bir erkek gözleri kapalı oturuyorlar ve sırtlarını birbirlerine yaslıyorlar
Meridyenleri gözüken bir dünya resmi

DÜNYAYI KEPEKTEN KURTARIYORUZ.

Saçı köküyle birlikte gösteren bir canlandırma resmi

MSANA SAĞLIKLI GÖRÜNEN BİR SAÇ DERİSİ VE MUHTEŞEM SAÇLAR VEREN BİR ÜRÜN YAPIYORUZ.

İçi yarıya kadar dolu bir deney tüpü

ÜRÜNÜMÜZÜ SÜREKLİ İYİLEŞTİRİYORUZ.

Deney Tüpü Görüntüsü

HERKES İÇİN UYGUN ÜRÜNLER ÜRETİYORUZ.

Şampuan Şişesi #1 şampuan yazılı

WBİZİ DÜNYANIN 1 NUMARALI ŞAMPUANI* YAPANIN BU OLDUĞUNA İNANIYORUZ.

*NIELSEN SATIŞ VERİLERİNE GÖRE

HERKES İÇİN GÜVENLİ VE ETKİLİ 

Head & Shoulders sana güven vermek için çalışır. Sana güven vermek çalışmalarımızın merkezindedir.

Yaptığımız her şey, ürünlerimizden birini kullandığında güvenli ve mutlu bir deneyim yaşaman için.

Şeffaf olmaya kararlıyız ve sana her şişeye tam olarak ne girdiğini söylemekten mutluluk duyuyoruz. En önemlisi, ürünlerimizde bulunan her bir bileşen, sıkı güvenlik testlerimizden geçmiştir ve saçına ve saç derine bakım yaparken kepekten kurtulmana yardımcı olmak için eklenmiştir.

Ayrıca saç ve saç derisi bakımı söz konusu olduğunda tek bir ürünün herkese uymadığını anlıyoruz. Bu nedenle klasik kepek önleyici şampuanımız yerine sana saç tipinize uygun çeşitli ürünler ve şampuanınızdan istediğin belirli faydaları sağlayan eksiksiz bir ürün yelpazesi oluşturduk.

Yaşın, cinsiyetin veya etnik kökenin ne olursa olsun herkes için bir Head & Shoulders şampuanı vardır. Çünkü kepek ayrımcılık yapmaz ve biz de ayrım yapmayız.

HERKES İÇİN GÜVENLİ VE ETKİLİ