İçeriğe geçAramaya geç

Kepek neden geri gelir? | Head & Shoulders kepeğe karşı etkili şampuanlar

Kepeğin tedavisi yoktur, bu nedenle kepeğe karşı etkili şampuanınızı kullanmayı bıraktığınızda, kepeğin geri gelmesi olasıdır.

İnsanlar sık sık belirtileri ortadan kaldırmak için  kepeğe karşı etkili şampuan  kullansalar da, belirtiler ortadan kaybolduğunda tekrar kendi kozmetik şampuanlarına geri dönerler.

Fakat kepek tekrarlanan bir sorundur, bu nedenle kepeksiz kalmak istiyorsanız bu belirtileri düzenli olarak hedef almalısınız.

Kepek belirtileri hakkında daha fazla bilgi

Kepeğin geri gelmesini önlemek için şunları yapmanız gerekir:

1. Kepeğe karşı etkili bir şampuan seçin - ve işe yaradığından emin olun.  Head & Shoulders şampuan  klinik olarak 200'den çok kanıtlanmıştır ve kepeğin ana nedenlerini hedef alan, benzersiz bir Çinko Pritiyon aktif formülü içerir.

2. Saçınızı düzenli olarak yıkayın - en iyi sonuçlar için, kepeğe karşı etkili şampuanınız ile bir güzellik şampuanını değiştirerek kullanmak yerine saçınızı her yıkayışınızda kepeğe karşı etkili şampuanınızı kullanın. Head & Shoulders, kozmetik şampuanlarda bulunan en iyi etken maddelerden bazılarını kullanır, bu nedenle harika saçlara kavuşursunuz.

3. Saç bakım kremini unutmayın - çoğu kişi, aynı zamanda  kepek önleyici bir saç bakım kremi  kullanmayı unutur. Bunlar, kepeğe karşı etkili şampuanın etkisini tamamlamak üzere geliştirilmiştir ve kepekle mücadele gücünü artırır - diğer saç bakım kremleri, şampuandaki etken maddenin yıkanıp yok olmasına neden olabileceklerinden fazla etkili olamayacaktır.

Kepeğe karşı etkili mükemmel şampuan ve saç bakım kremini bulun