İçeriğe geçAramaya geç

İleri̇ sevi̇ye kepek karşiti koruma

Kepeklerin sadece pul olmadığını biliyor muydunuz? Aslında, orta derecede kepeği olan insanların %70'i [1], pulların ötesinde birden fazla saç derisi sorunundan muzdariptir ve kepek ciddi olduğunda, bununla birlikte gelen saç derisi sorunları da vardır. İster ciddi kaşıntılı bir saç derisi, aşırı yağ, hatta duyarlılık olsun, kepek saç derisi sağlığı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Hem kepek koruması sunan hem de aynı anda birden fazla saç derisi sorununu çözen bir ürün bulmak ideal olmaz mı?

Head & Shoulders 7 Fayda 1 arada, kepeğe korumasında i en güçlü şampuanımızdır. Kepeği* etkili bir şekilde giderirken saç derisi ve saçlara yönelik 7 çözüm sunar.


Head & Shoulders, YENİ 7'si 1 arada şampuanlarıyla en gelişmiş kepek ve saç derisi korumasını tanıtıyor ve tek bir ürünle birden fazla saç derisi sorununu çözen bir çözüm sunuyor. En yüksek konsantrasyonda aktif madde olan Piroctone Olamine ile şampuanlar kepek ve birden fazla semptomla aynı anda etkili bir şekilde mücadele ediyor, böylece saçınızı koruyor ve yine de ciltte her gün kullanılabilecek kadar saçınıza nazik davranıyor. Klinik olarak kanıtlanmış Multi Power formülü, uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Kuru veya kaşıntılı saç derisi üzerindeki yumuşak etkilerine ve yağlı görünümlü saçları bile harika göstereceğine güvenebilirsiniz.

1 şişede 7 Fayda

Head & Shoulders 7’si bir arada şampuanlar bir şişede 7 saç derisi ve saç faydası sunar:

  1. Kepeğe karşı savaşır.

  2. Saç derisini dengeler.

  3. Yağlanmayı kontrol altında tutar.

  4. Derinlemesine temizler.

  5. Kaşıntıyı azaltır.

  6. Saç derisini nemlendirir.

  7. Harika görünen saçlar sağlar.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış 3 varyant

YENİ 7’si 1 arada serisi, tam bir saç derisi bakım rutini sağlamak için herhangi bir Head & Shoulders kremi ile birlikte kullanılabilen üç çeşit sunar:

  1. MULTIACTION FORMÜL: 72 saate kadar kepek koruması* sağlar.

  2. SAÇ DÖKÜLMELERİNE** KARŞI ETKİLİ FORMÜL: Kafein ile %90'a kadar daha az saç dökülmesi*** ve daha güçlü** saçlar sağlar.

  3. EKSTRA SERİNLETİCİ FORMÜL: içeriğindeki mentol ile duştan sonra ekstra ferahlık hissi verir ve kepek koruması* sağlar.

*düzenli kullanımla
**kepeğe ve/veya kırılmaya bağlı saç dökülmesi
***kremsiz şampuanlarla karşılaştırıldığında saç yıpranmalarına karşı güçlü formül