İçeriğe geçAramaya geç

Kuru Saç Derisi Şampuanı

Doğru kuru saç derisi şampuanını seçmek, kuru, kepekli bir saç derisinden kurtulmanın anahtarıdır – işte en iyi tedaviyi seçmeden önce bilmeniz gerekenler. 

Kuru saç derisi için en iyi şampuan kepekle de savaşır 
Vücudunuzun diğer bölgelerindeki kuru cildi nasıl nemlendirici ile tedavi ediyorsanız, kuruluğu tedavi etmek için saç derinize de aynı dikkati vermeniz gerekir. İlk olarak,hasarın temel nedenini ele almanız gerekir - bu genellikle kepektir. Kepek kafa derinizin doğal nem savunmasına zarar verdiğinden, nem kaybetmeye başlamalarına neden olduğu için kuru saç derisinin yaygın bir nedenidir. 

Kuru saç derisinin nedenleri hakkında daha fazla bilgi

Kepekten kurtulmak döngüyü durdurabilir ve kuru, kepekli saç derisine neden olan şeyleri tedavi edebilir. 

Çift yağ formülü ile kuru ve kepekli saç derisi şampuanı: mükemmel çözüm
Kuru saç derisi ile ilgili sorunlar kesinlikle karmaşıktır. Bu sadece uygun nemlendirme sağlamakla ilgili değil. Ayrıca tekrarlayan kepek için bir çare bulmanız ve kepekli bir saç derisine karşı kendinize uzun süreli korumanız gerekir. Çözüm mü? 

Head&Shoulders, yeni Supreme serisi ile saç ve saç derisini derinlemesine nemlendirmeye hazır! Argan Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Avokado Yağı ve Bambu Özü ile zenginleştirilen ve klinik olarak kanıtlanan bu yepyeni seri, saçlarınızı kepeğe karşı korurken* kışın etkileri ile kurumuş saç derisi ve saçlara bakım yaparak neme doyuracak. Bakalım Head & Shoulders  Suprême kepek önleyici şampuanlar ve saç kremlerinin  geliştirilmiş formülünü keşfederek kuru saç derisinin can sıkıcı sorunuyla nasıl mücadele edebiliriz. 

Yeni Supreme serisinin mevsimsel geçişlerden, stresten etkilenen saç derisini sakinleştirdiğini ve cildin doğal, sağlıklı dengesine kavuşmasını sağladığını aktaran Head&Shoulders Saç Uzmanı Evrim Bayraktar "Araştırmalar sonucu kepeğin etkisinin saç derisinde sona ermeyip bunun çok daha ötesine geçtiğini biliyoruz. Serinin aktif bileşeni Pirokton Olamin ve saçı besleyen mikro bileşenlerin gücü; özel yağlarla bir araya getirildi. Head&Shoulders İkili Yağ İçeren Supreme Serisi güzel saçlara sahip olmanız için ihtiyaç duyduğu desteği veriyor. Klinik olarak kanıtlanan yeni seri, saç derisine dengesini yeniden kazandırarak kaşıntı, kuruluk ve kepek gibi problemleri çözdüğü* ve kökten uca güçlü, sağlıklı ve iyi beslenmiş saçlar sunuyor" diyor.

Supreme Güç Argan Yağlı ve Bambu ÖzlüŞampuan  ve Saç Kremi: Argan Yağı ve Bambu Özü, saçlarınız ve saç deriniz desteğe ihtiyaç duyduğunda güçlü etkisiyle saçlarınızın canlanmış ve sağlıklı bir görüntüye ve hisse kavuşmasını sağlar. Saç dökülmelerini 90%’a kadar azaltır***. 

Supreme Nem Argan ve Hindistan Cevizi Yağlı  Şampuan  ve Saç  Kremi: Kuru ve çok kuru cilde sahip olanlar için mükemmel birleşimi sunan bu seri, saç derinizi nemlendirerek yatıştırır ve sakinleştirir. Hindistan Cevizi Yağı, kuru cilt ve saçlar için zengin nemlendirici özellikleriyle bilinir. Etkili bir nemlendirici olan hindistan cevizi yağının, cildin doğal bariyerini onarmaya yardımcı olarak, nemi hapsettiği ve saç tellerini tazelediği bilinmektedir. Hafif ve kolayca emilen yapısıyla, ciltte veya saçlarda yağlı hisse neden olmaz.  

Supreme nem şampuanı hindistan ceviziyle

Supreme Arındırıcı ve Besleyici Argan Yağlı  Şampuan  ve Saç  Kremi: E vitamini, antioksidanlar ve esansiyel yağ asitleri gibi besleyici maddeler açısından zengin olan Argan Yağı, bu seride saç ve saç derisini arındırarak dipten uca beslemeye yardımcı olur.

Supreme Onarıcı Argan ve Avokado Yağlı  Şampuan  ve Saç  Kremi: Yıpranan, kuruyan saç ve saç derisi için yoğun nemlendirme arayanlara yönelik başarılı bir formüle sahip olan Argan ve Avokado Yağı, saçlarınızın hiç olmadığı kadar yumuşak bir hisse kavuşmasını sağlar. Avokado yağı kuru saçları ve cildi nemlendirme, yatıştırma, saçların sağlığını gözle görülür şekilde artırma gibi çok sayıda faydaya sahiptir.