İçeriğe geçAramaya geç

Tüm Kepek Şampuanları Kötü mü Kokar?

Kepeğe Karşı Etkili Şampuan ve saç bakım kremlerimize muhteşem kokular ekleme konusundaki devrim yaratan yaklaşımımızı keşfedin.

İnsanlar genellikle  tüm kepek şampuanlarının kötü koktuğunu, saç derisini rahatlatmalarına rağmen özellikle duşta iken, güzel bir koku deneyimi yaşatmadığını düşünür. Bu nedenle, kepeği önleme alanında 50 yıldan fazla bir süredir lider konumda olan Head & Shoulders, duş deneyimini geliştirecek devrim niteliğinde bir yaklaşım yarattı: ileri düzey saç derisi teknolojisini ve saç için olan etkisi kanıtlanmış avantajları; muhteşem, suyla etkinleşen bir koku patlaması ile birleştirmek. Saç ve saç derisinin ihtiyaçları, ödün vermeniz gerekmeyen harika bir duş deneyimi ile kontrol altında.

Head & Shoulders teknolojisini geliştirenler, önde gelen parfüm üreticileri ile ilk defa işbirliği içine girdiğinde akıllarında tek bir hedef vardı: kepekle mücadeleyi gerçekten keyif verici bir deneyim haline getirmek. Head & Shoulders bilim adamları ve parfüm yapımcıları, Ferah Koku Teknolojisini geliştirmek için, ürünlerdeki özlerin seçkin karışımını güçlendirerek kokuyu yeni bir dengeye kavuşturmak üzere çalışmalar yaptı. Bu üst notalar ardından duş sırasında su ile “etkinleştirilir”, harika kokan bir parfüm sayesinde kullanıcının ruh halini daha güne başlarken aydınlatır.

Kepek için etkili bir tedavi ve güzel kokan saçlar arasında bir tercih yapmak ’zorunda değilsiniz. Head & Shoulders, suyla temas anında kendini belli eden taze özlere sahip kokular kullanarak Ferah Koku Teknolojisi'ni oluşturdu. Sonuç? Head & Shoulders’ Elma Ferahlığı  ve Mentol Ferahlığı 2in1 Şampuan gibi, saçınızın harika görünmesini ve kokmasını sağlayan, Kepeğe Karşı Etkili Şampuanlar.