İçeriğe geçAramaya geç

Head&Shoulders’tan yepyeni bir seri: Bu Kış Hindistan Cevizi Yağı ile Derinlemesine Nemlenmiş ve Kepeksiz Saçlar

Head&Shoulders yeni Hindistan Cevizi Yağı içeren “Derinlemesine Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi Serisi” ile kış boyu derinlemesine nemlenen saç ve saç derisi sağlıyor. Kış etkilerine maruz kalan saçlar kurumaya bağlı olarak kepeğe ve yıpranmaya açık oluyor. Bu dönemde saçlar ekstra neme ihtiyaç duyuyor. Head&Shoulders, E vitamini bakımından zengin olan hindistan cevizi yağının nemlendirme etkisini yeni ürün serisi ile saçlara taşıyor.

Head&Shoulders’tan bir gömlek serisi2

Soğuk, yağmur, kar, rüzgar gibi mevsimsel etkilere maruz kalan saçlarda kaşıntı**, kuruluk, kepek, saç dökülmeleri ve saç derisinde hassasiyet oluşabiliyor. Saçlar en çok kış aylarında neme ihtiyaç duyuyor. Dünyanın 1 numaralı şampuanı*** Head&Shoulders, saçların ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdiği Hindistan Cevizi Yağı ile zenginleştirilen Şampuan ve Saç Kremi Serisi’ni sağlıklı saçlarını kış aylarında da korumak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Derma Pure formüllü Head&Shoulders, Hindistan Cevizi Yağı içeren Şampuan ve Saç Kremi, yoğun E vitamini sayesinde saç derisini ve saçı derinlemesine nemlendiriyor, ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Saç derisini koruyan ve rahatlatan yeni seri, saçların derinlemesine nemli ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Bu sayede hem kadınların hem de erkeklerin dış görünüşlerinden endişe etmeden özgüvenleriyle fark yaratmalarını sağlıyor.

Head&Shoulders ailesinin en yeni serisi Hindistan Cevizi Yağı ile zenginleştirilen “Derinlemesine Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremi”, saç ve saç derisinin nem ihtiyacını gidererek kış aylarında kurtarıcınız olacak.

Tavsiye edilen satış fiyatı 21,90TL’dir.


*%100’e kadar düzenli kullanımla,gözle görülür kepeklerde
**Kepeğe bağlı kaşıntı
***Temmuz 2017- Haziran 2018 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları