İçeriğe geçAramaya geç

Derma&pure Formülü Kepek Henüz Görülmeye Başlamadan Kepek İle Savaşir

Kepek sorununu çok kısa sürede ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş şampuan ve yeni saç bakım kremimizin lansmanını duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Head & Shoulders olarak daima ürünlerimizi iyileştirmek ve maksimum performans göstermelerini sağlamak için çalışıyoruz.

Aslında bu bize bırakılan bir miras. Altmışlı yıllarda kurucumuz Dr. Parran Jr. ve ekibi ilk formülümüzü geliştirmek için on yılı aşkın bir süre çalıştı.

O zamandan beri, yeni teknolojiler sayesinde şampuanlarımızı ve saç bakım kremlerimizi daha çok geliştirerek daha iyi kullanıcı deneyimi sağlayan avantajlı ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Derma &pure formülü kepeğe bağlı kaşıntı, yağlanma ve kuruluk gibi erken kepek belirtileri ile savaşıyor* ve daha ortaya çıkmadan kepeği hedef alıyor.

Derma Pure formülü kepek henüz görülmeye başlamadan kepek ile savaşıyor*.

Gereksiz bileşenlerin çıkarılması

Head & Shoulders olarak, ürünlerimizi kullanan herkesin üründe hangi bileşenlerin kullanıldığını kolayca öğrenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Her geçen gün tüketicilerimizin bazı koruyucular ve renklendiriciler gibi belirli bileşenleri içermeyen ürünlerle ilgilendiklerini görüyoruz.

Teknolojideki gelişmeler sayesinde artık bu bileşenlere çoğu ürünümüzde ihtiyaç duyulmuyor. Ve biz de ihtiyacımız yoksa çıkarıyoruz!

Yeni DERMA&PURE formülü aşağıdaki maddeleri içermez:

  • Parabenler

  • Fosfatlar

  • Parafinler

Çünkü bunlara gerek yok.

Yeni saç bakım kremimiz

Şampuan ve saç bakım kremimiz birlikte kullanıldığında kepek belirtilerinden kurtulmak* ve ayrıca sağlıklı görünen parlak saçlara kavuşmak için kepeğe karşı etkili mükemmel bir ikilidir.

Çünkü bu kremler, en sevdiğin saç kreminden beklediğin tüm saç dostu bileşenlerinin yanı sıra, saç derine de bakım yapar.

Çoğu saç kremi, kepek önleyici şampuanın saç derinde biriken aktif bileşenini yok eder. Saç derine bakım yapan aktif bileşeni içeren Head & Shoulders saç bakım kremin hem ekstra koruma hem de yumuşak, dokunulabilir saçlara kavuşmanı sağlar.

*%100’e kadar, düzenli kullanımla kepeğin giderilmesine yardımcı olur.