İçeriğe geçAramaya geç

Erkekler İçin En İyi Saç Ürünleri

Head & Shoulders 50 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yanından erkeklerin güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Erkekler için en iyi saç ürünlerini yaratmaya kendimizi adadık ve ürünlerimizi araştırma ve klinik testler aracılığıyla sürekli geliştirmekteyiz (200'den fazla ve hâlâ devam etmekte olan klinik test). Bunlar, bize dünyada erkekler arasında en çok satan bir numaralı şampuan olma* konusunda haklı bir ün kazandırdı.

Erkekler için harika bir kepek şampuanı arıyorsanız’ arayışınız sona ersin! Serimizde, erkeklerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış ürünler mevcut.

Head & Shoulders, klinik olarak kanıtlanmış, kepek üzerinde etkili özellikleri, erkeklerde en yaygın olan saç ve saç derisi sorunlarıyla mücadele eden çözümlerle birleştirir:

1. Saç dökülmesi: İleri Düzey Tonik içeren& Head & Shoulders Erkekler İçin Dolgun & Yoğun Koleksiyonu  deneyin. Bu tonik, her bir saç telini, köklerden başlayarak kalınlaştırmak ve gözle görülür saç yoğunluğu sunmak üzere tasarlanmıştır.

2. Kaşıntılı saç derisi: Head & Shoulders'ın düzenli kullanımının, saç derisi kaşıntısını gidermeye yardımcı olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır**. Hatta, okaliptüslü  Head & Shoulders Rahatlatıcı Bakım şampuanı, saç derisini temas anında rahatlatan serinletici bir his ve size iki yıkama arasında tüm gün devam eden bir rahatlık hissi sunma gücüyle kaşıntılı saç derisi için özel olarak tasarlanmıştır.

3. Yağlı saç derisi: Head & Shoulders, saç deriniz ve saçınızı derinlemesine temizleyerek, aşırı yağı giderirken, kepeğe neden olan iritanların %94'ünü de ortadan kaldırır. Derinlemesine temizliği, erkekler için özel olarak tasarlanmış bir kokuyla birleştiren  Head & Shoulders Erkeklere Özel Derinlemesine Temizlik 'i deneyin.

Head & Shoulders ERKEK

TAZELEYİCİ - sıfır derece serinletici tazelik

OLD SPICE - erkeksi bir kokuyla zenginleştirilmiş mükemmel temizlik

DOLGUN VE YOĞUN - ilk yıkamadan itibaren azalan saçlara dolgunluğunu geri kazandırarak temizler

AKTİF SPOR - yüksek etkiye sahip temiz ve canlandırıcı kokusuyla kepekle mücadele eder.

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK - narenciye ve nane ekstreleri ile mevcut en derin temizleme sistemimiz

KOMPLE BAKIM - Saç ve saç derinize tam bir bakım uygular, kepekle savaşır ve ekstra nemlendirme sağlar.

ERKEKLER İÇİN EKSTRA GÜÇLÜ - güçlü bir rahatlama hissi, ilk yıkamadan itibaren başlar

*Temmuz 2012 - Haziran 2013 tarihlerini kapsayan Nielsen satış bilgilerini temel alan P&G Hesaplaması.
**kepeğin neden olduğu
***düzenli kullanımla