İçeriğe geçAramaya geç

Kepekten Şampuanla Nasıl Kurtulunur

Kepekten kurtulmak düşündüğünüzden daha kolay – doğru şampuan ve doğru saç bakım programı iletaneciklere elveda diyebilirsiniz. İşte bunu nasıl yapacağınız:

1. İşe yarayan bir kepek şampuanı seçin
Piyasada pek çok Kepeğe Karşı Etkili Şampuan bulunmasına rağmen bunların’ hepsi aynı değildir. Kepekten etkin biçimde kurtulmak içinetkisi kanıtlanmış bir etken madde içeren ürünleri tercih etmelisiniz.

İşte biz bu noktada devreye gireriz – şampuanlarımız, kepeğe karşı en çok denenmiş, test edilmiş ve güvenilir aktif etken madde olan çinko pritiyondüşünebilirsiniz.

2. Sizin için uygun olan şampuan çeşidini seçin
Ardından, saç tipiniz, saç derisi sorunlarınız veya hangi kokuyu tercih ettiğinize bağlı olarak doğru çeşidi seçmelisiniz.

’ Sizin için tam bir ürün serisi oluşturduk, ister kuru saç derisini tedavi edin, isterse kaşıntıdan kurtulun *veya sadece  yumuşak, ipeksi saçlar  sahip olmak isterseniz, size uygun bir Head & Shoulders çeşidi mevcuttur.

Aynı zamanda  hassas saç derileri için özel olarak tasarlanmış, daha güçlü ve yoğun  saçlara kavuşmanıza yardımcı olan şampuanlar da bulabilirsiniz.

3. Kepeğe Karşı Etkili Şampuanınızı düzenli olarak kullanın
Bu temel adımlardan biridir. Tek bir yıkamayla gözle görünür taneciklerden kurtulsanız bile, kepeği kontrol altında tutmak için saçınızı her yıkadığınızda kepeğe karşı etkilisaçınızı her yıkadığınızda.

Sıradan şampuanınıza geri dönerseniz, saç derinizdeki aktif maddelerden bazılarını yıkayıp arındırarak Kepeğe Karşı Etkili Şampuanınızın daha az etkiliolmasına neden olabilirsiniz.

4. Şampuanınızı kepeğe karşı etkili bir saç bakım kremi ile birleştirin
Saç bakım kremi kullanıyorsanız, onun ’ Kepeğe Karşı Etkili Şampuanınıza uyumlu olarak tasarlandığından emin olun. Sıradan saç bakım kremlerinin çoğu, şampuanınızdakikepekle mücadele eden etken maddelerin yıkanıp akmasına neden olabilir.

İşte ’bu nedenle Head & Shoulders saç bakım kremlerini geliştirdik. aktif etken maddeli şampuanın etkisini tamamlayarak, kepeksiz kalmanızı sağlamak içinetkiyi sürdürürler.

Hepsi bu’! Gerçekten basit – Head & Shoulders'ı kullanmaya devam ederseniz ** kepeğeelveda diyebilirsiniz.

Kepek hakkında daha fazla ipucu ve tavsiye

* Kepeğin neden olduğu
** Gözle görülür tanecikler, düzenli kullanımla