SSS: SAÇ DÖKÜLMESİNİ NASIL ÖNLEYEBİLİRSİNİZSaçınızın dökülmesinin neden olabilecek pek çok etken vardır. Saç dökülmesinin nedenlerinden biri de sağlıksız bir saç derisidir.

Araştırmalar, sağlıklı bir saç derisinden uzayan saçların, zarar görmüş saç derisinden uzayan saçlardan daha kalın ve güçlü olduklarını göstermektedir. Yani saçınızı her yıkadığınızda Head Shoulders kullanarak saç derinize ilgi göstermeniz önemlidir.

Kepek aynı zamanda saç derisinin kaşınmasına yol açarak saç dökülmesine neden olabilir. Saç derinizi kaşıdıkça, saç tellerine tek tek zarar verebilir, kırılmaya ve bazı durumlarda saç dökülmesine neden olabilirsiniz. Dolayısıyla kepeğin ana nedenlerinden birini hedef alarak, kaşıntıyı azaltabilir ve sonuç olarak saçınızın dolgun ve yoğun görünmesini sağlayabilirsiniz.

İncelen saçlara yönelik çözümlerimizden bazılarına göz atın:

  • Dolgun & Yoğun – her saç telini kökten uca besleyerek saçınızın sağlıklı ve dolgun olmasını sağlayan özel formüllü şampuan, saç bakım kremi ve ekstra dolgunlaştırıcı bakım
  • Dolgun & Güçlü – saçınızı kırılmaya karşı korumak ve sağlıklı, dolgun ve yoğun görünmesini sağlamak için geliştirilmiş şampuan, saç bakım kremi ve tonik